Wyprawy

Outway Adventures zrodziło się z miłości do podróżowania w miejsca nieoczywiste, często trudno dostępne i wymagające. Od dawna podróżowaliśmy przez wszystkie kontynenty a teraz chcemy się dzielić tą miłością i pasją z innymi.

Nie oferujemy podróży banalnych, nie oferujemy wyjazdów masowych. My tworzymy przygody życia, wyprawy, które uruchamiają w człowieku miłość do eksploracji i ciekawość otwierania się na nieznane.

Z nami możesz pojechać do Namibii i zjeść śniadanie przy wodopoju żyraf w środku zupełnie dzikiego Parku Narodowego Etosha, lub wspiąć się na ryczący wulkan w Indonezji. Zabierzemy Cię do dżungli i na dno największych kanionów na świecie. Azja, Afryka, Europa, Ameryka Południowa? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

 

Poza podróżami ekstremalnymi organizujemy także wyjazdy w rajskie miejsca, lekcje astrofotografii czy warsztaty kulinarne w najodleglejszych zakątkach świata. Outway Adventures współpracuje tylko z ludźmi żyjącymi swoją pasją. Nie ma tu przypadkowych osób, nie akceptujemy bylejakości. Nasi przewodnicy są doświadczonymi podróżnikami, warsztaty kulinarne prowadzą finaliści programu MasterChef, a każdy szczegół wyjazdu jest dopracowany tak, byś mógł czuć się bezpiecznie i dobrze, gdziekolwiek postanowisz z nami wyruszyć.

Jeśli nie widzisz tu niczego co Cię interesuje napisz na [email protected] – jesteśmy w stanie przygotować wyprawę specjalnie dla Ciebie!