Kreator – Namibia

  Chcesz jechać do Namibii? Super!

  Namibia jest jedną z ciekawszych wypraw w naszej ofercie. Wyjątkowa przygoda dla szukających mocnych wrażeń i niezapomnianych widoków. Chcesz przeżyć prawdziwe safari i wjechać w samo serce Parku Narodowego Etosha? Z nami będzie to możliwe! Rano widok lwów i słoni w swoim naturalnym środowisku a nocą Droga Mleczna i gwiaździste niebo.
  Dzikie zwierzęta, niczym nieograniczona przestrzeń, najbardziej fotogeniczne wydmy świata i potęga natury. To codzienność, która na Ciebie czeka podczas tej wyprawy.


  Poniższy kreator pomoże Ci w ułożeniu idealnej wyprawy do Namibii - właśnie dla Ciebie. Nie narzucamy nic. Zadamy Ci kilka pytań i w oparciu o to przygotujemy idealną ofertę - jedyną w swoim rodzaju.

  Zapraszamy też do zapoznania się z już istniejącymi wyprawami: Wyprawa Namibia oraz Namibia - Fish River Canyon (z trekkingiem przez największy kanion Afryki).

  Jesteś gotowy? Zaczynajmy!

  Na początek spytamy o Twoje preferencje dotyczące terminu wyjazdu.

  Jeśli chodzi o termin wyjazdu do Namibii wszystko zależy jakich aktywności oczekujesz. Nie martw się, nie musisz teraz podejmować żadnych decyzji. Powiedz tylko w jakim terminie najbardziej odpowiadałby Ci wyjazd.

  Wszystkie miesiące mi pasują.
  Mogę jechać o dowolnej porze w roku.

  Wolę jechać w poniższych miesiącach (zaznacz te, które Ci pasują):
  styczeńlutymarzeckwiecieńmajczerwieclipiecsierpieńwrzesieńpaździerniklistopadgrudzień

  Ważne jest też na jak długo chcesz jechać - w Namibii możesz spędzić 3 dni, ale możesz i cały miesiąc. Ty wiesz najlepiej jaką ilością czasu dysponujesz.

  Na jak długo chcesz jechać?
  Kilka dni to max na co mogę sobie pozwolićMam bardzo mało czasu - około tygodniaMniej więcej 2 tygodnie, to idealny czasMam więcej czasu. Nawet do 3 tygodniZupełnie nie mam limitu

  Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi odnośnie terminu napisz nam o tym:

  Ty i Twoja grupa.

  W Namibii dobrze podróżuje się w kilka osób. Jeśli jesteś sam, postaramy się dopasować Cię do grupy, która jak najbardziej będzie odpowiadać Twoim preferencjom. Jeśli natomiast masz już grupę - wtedy jesteśmy w stanie stworzyć oddzielną wyprawę tylko dla Was.


  Jesteś sam czy masz już grupę?
  Jestem samJest nas dwojeMam grupę

  Ile osób liczy Twoja grupa (wliczając Ciebie)?

  Czy chcesz, żeby jechał z Tobą polskojęzyczny przewodnik, który zaopiekuje się grupą i pokaże to co Namibia ma do zaoferowania?
  Tak, chciałbym jechać z kimś kto zna NamibięNiekoniecznie, aczkolwiek przydadzą mi się wskazówkiNie potrzebuję przewodnika

  Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi odnośnie grupy napisz nam o tym:

  Preferencje podróżnicze.

  Namibia mogłaby być marzeniem każdego fotografa – góry, dziewicza przyroda, niepowtarzalne krajobrazy, dzikie zwierzęta, cudowne niebo, a przede wszystkim przestrzeń, sprawią, że będzie to kraj, do którego zawsze zatęsknimy.

  Namibia ma wiele do zaoferowania – pustynia Namib i zachodnie pustkowia, Płaskowyż Centralny docierający aż do granic z Botswaną i RPA, północno zachodni region, gdzie mieszkają ludzie Himba, będący miejscem migracji afrykańskich zwierząt czy centralny rejon – suchy i górzysty. Namibia posiada jedne z najciekawszych na świecie parków narodowych, między innymi Etosha, gdzie spotkamy lwy, słonie, nosorożce, żyrafy czy lamparty, oraz Namib-Naukluft Park – suchy rozległy rejon, pełen wydm, gór i kanionów.


  Powiedz nam jakich doświadczeń oczekujesz od wyprawy do Namibii. Będziemy wiedzieć na czym Ci najbardziej zależy. Przy każdej atrakcji czy aktywności wybierz odpowiednią cyfrę (gdzie 1 - w ogóle mnie nie interesuje, 2 - jak jest to trudno, 3 - jest mi obojętne, może być, 4 - fajnie jak jest, ale nie jest to koniecznością, 5 - nie wyobrażam sobie wyprawy bez tego).

  - Przyroda i natura 12345
  - Dzikie zwierzęta 12345
  - Przygoda i adrenalina 12345
  - Piękne widoki 12345
  - Ludzie i kultura 12345
  - Trekkingi i aktywności 12345

  Jeśli jest coś co szczególnie chcesz zobaczyć, powiedz nam o tym:

  Komfort na wyprawie.

  Kolejny punkt - komfort wyprawy. W Namibii możesz spać pod namiotem, a możesz w wygodnej logii. Możesz sam prowadzić auto, albo możesz mieć swojego kierowcę. Powiedz nam jak lubisz podróżować.


  Hotele czy namioty?
  Wyłącznie wygodne hotele i loggie, żadnych campingów.Hotele są fajne, jednak może być też kilka nocy na campingu.Zróbmy miks - połowa noclegów w hotelach, połowa w namiotach.Wolę campingi, jednak kilka nocy mogłoby być w hotelach, żeby wypocząć.Namioty są w porządku, niepotrzebne mi hotele.

  Prowadzenie auta:
  Bardzo lubię prowadzić auto, chcę to robić samodzielnie.Czasem mogę poprowadzić, ale nie zależy mi na tym za bardzo.Nie chcę prowadzić auta, wolę mieć kierowcę.

  Przemieszczanie się:
  Przez cały czas trwania wyprawy chcę być w jednym miejscu.Wolę siedzieć raczej w jednym miejscu i przemieszczać się wtedy kiedy jest to konieczne.Nie lubię codziennie jeździć autem i wolę zostać trochę w jednym miejscu zanim ruszę dalej.Mogę jeździć, ale czasem chcę zostać gdzieś odrobinę dłużej.Jazda w ogóle mi nie przeszkadza. Codziennie mogę jechać w nowe miejsce.

  Wysiłek i aktywności:
  Wolę raczej spokój i relaks. Bez wysiłku.Lubię spokojne wyjazdy, jednak raz na jakiś czas przydałaby się jakaś aktywność.Pomieszajmy wszystko. Niech będzie aktywnie, ale z relaksem i dobrym odpoczynkiem.Aktywność i wysiłek mi niestraszne, jednak chcę czasem porządnie odpocząć.Może być maksymalnie intensywnie. Chcę się zmęczyć!

  Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi odnośnie komfortu napisz nam o tym:

  To już koniec!

  Chyba mamy już wszystko aby stworzyć ofertę dla Ciebie. Podaj nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.