O nas

Nie oferujemy podróży banalnych, nie oferujemy wyjazdów masowych. My tworzymy przygody życia, wyprawy, które uruchamiają w człowieku miłość do eksploracji i ciekawość otwierania się na nieznane.

Explore. Dream. Discover.

Dlaczego my?


Profesjonalizm

Jesteśmy zarejestrowanym biurem podróży. Jadąc z nami masz pewność, że wszystko jest zgodnie z odpowiednimi regulacjami.

Wyjątkowa jakość

Możemy się poszczycić tym, że tworząc wyprawy w kameralnym gronie, jesteśmy w stanie zadbać o każdy, najmniejszy detal wyjazdu. Nie straszne nam także wyzwania ekstremalne.

Twoja przygoda

Jeśli chcesz przeżyć coś, czego nie ma w naszej ofercie, daj znać! Stworzymy spersonalizowaną podróż, skrojoną pod Twoje potrzeby.Paweł Gluza – założyciel Outway Adventures

Z nami możesz pojechać do Namibii i zjeść śniadanie przy wodopoju żyraf w środku zupełnie dzikiego Parku Narodowego Etosha, lub wspiąć się na ryczący wulkan w Indonezji. Zabierzemy Cię do dżungli i na dno największych kanionów na świecie. Azja, Afryka, Europa, Ameryka Południowa? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Poza podróżami ekstremalnymi organizujemy także wyjazdy w rajskie miejsca, lekcje astrofotografii czy warsztaty kulinarne w najodleglejszych zakątkach świata. Outway Adventures współpracuje tylko z ludźmi żyjącymi swoją pasją. Nie ma tu przypadkowych osób, nie akceptujemy bylejakości. Nasi przewodnicy są doświadczonymi podróżnikami, a każdy szczegół wyjazdu jest dopracowany tak, byś mógł czuć się bezpiecznie i dobrze, gdziekolwiek postanowisz z nami wyruszyć.

Jeśli nie widzisz tu niczego co Cię interesuje napisz na [email protected] – jesteśmy w stanie przygotować wyprawę specjalnie dla Ciebie!

Dlaczego warto wyruszyć właśnie z nami?

  • Nie interesują nas wyjazdy masowe. Podróżując z nami, masz gwarancję małego, kameralnego grona. Nie lubimy tłoku i chcemy się skupić na każdym uczestniku podróży indywidualnie.
  • Stawiamy przede wszystkim na jakość. U nas nie ma miejsca na półśrodki. Chcemy spełniać marzenia i tworzyć podróże życia a nie wakacje, które znajdziecie w każdym katalogu. Nasza oferta jest unikatowa, ponieważ stworzyli ją ludzie z pasją, kochający podróże, znający dany kraj oraz smak prawdziwej przygody!
  • Outway Adventures jest legalnie i oficjalnie zarejestrowanym biurem podróży. Z czym to się wiąże? W przeciwieństwie do marek wybierających półśrodki i działających na innych zasadach, u nas w razie wypadku, zmian rezerwacji, czy wydarzeń losowych, zapisany na wyprawę uczestnik jest chroniony szerokim ubezpieczeniem oraz wszelkimi prawami wynikającymi z faktu podróżowania z legalnym biurem podróży.
  • Jesteśmy pełnoprawnym członkiem Polskiej Izby Turystyki.