Witam Cię na Outway Adventures. Liczę na to, że skoro tu trafiłeś i przykułem Twoją uwagę, pewnie mamy zbliżone zainteresowania i pasje.

Nazywam się Paweł Gluza i podróżuję od kiedy pamiętam. Moją największą pajsą, ponad wszystkie inne, jest odkrywanie świata. Czynię to poprzez podróżowanie, interakcję z nowymi miejscami czy kulturami, a także poprzez wędrówkę w miejsca dzikie czy niedostępne.

Krótko o sobie – podróżnik i fotograf. Bez aparatu nie ruszam się z domu. Mimo tego, że skończyłem informatykę i kulturoznawstwo obecnie zajmuję się czymś zupełnie innym. Czyli głównie prowadzeniem wypraw w najodleglejsze zakątki globu (choć nie tylko) i wszelkimi formami fotografii.

Moje fotografie były publikowane w National Geographic, Traveler, Focus, Poznaj Świat. W 2015 mój film “Namibian Sky” został wyróżniony na 11. WKF: Xperia Art Movie. W 2016 jako jeden z dwóch Polaków wziąłem udział w wyprawie Fjallraven Polar. W 2018 zostałem laureatem konkursu Traveler Adventure Team.

 • Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moich przeszłych wyprawach – zapraszam Cię na mojego bloga – outway.pl/blog
 • A może chcesz ze mną jechać na wyprawę? W takim razie zapraszam tu – outway.pl/wyprawy
 • Ciekawi Cię gdzie byłem? Zapraszam tu – outway.pl/gdzie-bylem.
 • A jeśli chcesz powiesić moje zdjęcie na ścianie wpadaj do sklepu – outway.pl/sklep.

 

Oferuję współpracę w zakresie:

 • Działań promocyjnych opartych o mojego bloga, jak i resztę mediów społecznościowych.
  Zarówno sam blog jak i konto na Facebooku czy Instagramie dynamicznie się rozwijają. Oferuję promocję Państwa produktów, rzetelne recenzje czy testy. Podróżując w najodleglejsze zakątki świata jestem w stanie przedstawić Państwa produkt jak tylko się da najlepiej.
 • Wypraw, podróży, wycieczek – w każdym zakresie.
  Regularnie prowadzę wyprawy w przeróżne regiony świata. Znajdziesz je w zakładce Wyprawy. Oferuję również zorganizowanie spersonalizowanej wyprawy specjalnie dla Ciebie czy Twojej firmy.
 • Fotografia – mam doświadczenie na każdym polu, z ukierunkowaniem na fotografię podróżniczą i krajobrazową.
  Moje fotografie były publikowane w wielu magazynach w Polsce i na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem moich fotografii zapraszam do Sklepu.
 • Fotografowanie i filmowanie dronem – posiadam licencję UAVO.

Dotychczasowa współpraca:

Mogę w czymś pomóc? Masz jakieś pytanie? A może masz propozycję współpracy?

Skontaktuj się ze mną!

Napisz wiadomość na [email protected], lub użyj formularza poniżej:

FreshMail.pl